ГБО у Львові

Про Нас

Автосервіс Львів, сто КБНаша компанія «СТО КБ» представляє собою універсальний автосервіс у Львові, який виконує всі види послуг з ремонту та технічного обслуговування всіх марок і моделей авто! У нас можна не тільки провести якісний ремонт автомобіля будь-якої складності в короткі терміни, але й придбати необхідні деталі, витратні матеріали та автозапчастини. У разі відсутності деталей на складі, як оригінальних, так і дублікатних, ми можемо надати вам допомогу в їх пошуку і замовленні у наших постачальників. Ми працюємо з електронними каталогами для всіх марок і моделей автомобілів!

ТзОВ «СТО КБ» пропонує високу якість сервісу і ремонту вашого автомобіля у Львові і Львівській області, а так само помірні ціни і спеціальні програми лояльності для наших постійних клієнтів. Ми дорожимо нашими клієнтами і приділяємо пильну увагу якості і культури обслуговування, постійно розширюємо спектр надаваних послуг, а так само розробляємо спеціальні пропозиції, щоб з нами було комфортно працювати!

Майстри в нашому автосервісі - це професіонали, висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом роботи і величезною теоретичною базою в галузі ремонту та обслуговування автомобілів. Наш автосервіс оснащений сучасним обладнанням і спецінструменту, необхідним для професійного ремонту та діагностики вашого автомобіля в найкоротші терміни, що дозволяє нам підтримувати високий рівень якості послуг, пропонованих в нашій компанії.

Ми гарантуємо відмінну якість всіх використовуваних при ремонті деталей і витратних матеріалів та високий рівень діагностичних і ремонтних робіт.

Тож телефонуйте вже сьогодні: 098-344-6544, 066-851-4868, 067-368-1441

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Play Casino Bet365 read more.

Ремонт рульових рейок у Львові та Львівській області для автомобілів: AC, Acura, Alfa Romeo, Alpina, Aro, Asia, Aston Martin, Audi, Beijing, Bentley, Blonell, BMW, Brilliance, Bristol, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, Callaway, Carbodies, Caterham, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Cizeta, Coggiola, Dacia, Dadi, Daewoo, DAF, Daihatsu, Daimler, Dallas, Derways, Dodge, Doninvest, Eagle, FAW, Ferrari, Fiat, Ford, FSO, Geely, Geo, GMC,Great Wall, Hafei, Hindustan, Holden, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Innocenti, Invicta, Iran Khodro, Isdera, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Koenigsegg, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lifan, Lincoln, Lotus, LTI, Mahindra, MAN, Marcos, Maruti, Maserati, Maybach, Mazda, Mc Laren, Mega, Mercedes, Mercury, MG, Minelli, Mini, Mitsubishi, Monte Carlo, Morgan, Nissan, Noble, Oldsmobile, Opel, Osca, Pagani, Panoz, Paykan, Perodua, Peugeot, Plymouth, Pontiac, Porsche, Premier, Proton, Puma, Qvale, Reliant, Rolls Royce, Renault, Ronart, Rover, SAAB, Saleen, Saturn, Scania, Scion, Seat, Skoda, Smart, Spectre, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tata, Tatra, Toyota, TVR, Vector, Venturi, Volkswagen, Volvo, Wartburg, Wiesmann